• Nikola Tesla Mind from the Future Meštrovićev paviljon 20. 11. 2017 - 20. 3. 2018.

NATJEČAJ za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa u HDLU

NATJEČAJ ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD

 BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

u

HRVATSKOM DRUŠTVU LIKOVNIH UMJETNIKA

Trg žrtava fašizma 16, 10000 Zagreb

na poziciji

STRUČNI SURADNIK U EKONOMSKIM POSLOVIMA

Opis poslova:

  • vođenje evidencije troškova projekata
  • obrada dokumentacije za financijska izvješća
  • priprema financijskih izvješća projekata
  • priprema dokumentacije za računovodstveni servis
  • vođenje evidencije prodaje ulaznica za izložbe
  • izrada ugovora za honorarne poslove na projektima
  • izrada službenih dopisa
  • vođenje evidencije članarina članova HDLU-a
  • sudjelovanje u godišnjoj inventuri dugotrajne imovine i sitnog inventara
  • savjetovanje o poreznim pitanjima članstva HDLU-a (porez na dohodak, doprinosi, i sl.)
  • ostali administrativni poslovi vezani uz provedbu projekata u dogovoru s Ravnateljicom i mentorom.

Od kandidata očekujemo:

  • završeni diplomski studij Ekonomije (prednost imaju smjer računovodstva i financija)
  • odličnu razinu pisanog i verbalnog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku;
  • odlično poznavanje Excela;
  • dobro poznavanje ostalih računalnih programa (Ms Office, Adobe);
  • visoke organizacijske vještine, pedantnost i timski rad;
  • interes za likovnu umjetnost.

Uvjet prijave:

  • evidentirani staž manji od 12 mjeseci na razini VSS-a; prednost imaju kandidati bez evidentiranog staža na razini VSS-a;
  • prijavljenost na burzu min. 30 dana u trenutku prijave odabranog kandidata na HZZ

Naknada:

Prijave:

Do 06.09.2017. (ponoć) poslati

– životopis

– motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku

na mail natjecaj@hdlu.hr uz naznaku: ZA STAŽIRANJE – EKONOMIST

Uži krug kandidata bit će pozvan na razgovor.

Info

Radno vrijeme:

utorak – petak: 11 – 19 h
subota i nedjelja 10 – 18 h
ponedjeljkom i praznikom (8.10) zatvoreno

Cijena ulaznica

20 kn za građanstvo
10 kn za učenike, studente i umirovljenike, uz predočenje važećih isprava
10 kn za grupe (više od pet osoba; cijena po osobi)
10 kn za redovite članove udruženja...
Više informacija ...

Izdvojeno

E-mail lista

Ukoliko želite primati naše obavijesti putem elektronske pošte predbilježite se ovdje
* obavezno polje
HDLU