• OBILJEŽAVANJE 150 GODINA HRVATSKOG DRUŠTVA LIKOVNIH UMJETNIKA

NATJEČAJ za radno mjesto VODITELJA/ICE UREDA RAVNATELJA

22. veljače 2018.

Hrvatsko društvo likovnih umjetnika raspisuje

NATJEČAJ
za radno mjesto
VODITELJA/ICE UREDA RAVNATELJA

Opis posla:

  • organizacija i administracija rada tijela upravljanja HDLU-a;
  • koordinacija rada službi i suradnika HDLU-a;
  • koordinacija rada i stanja galerijskih prostora HDLU-a;
  • koordinacija strukovnih pitanja članova HDLU-a;
  • praćenje natječaja za financiranje projekata i rada udruge;
  • priprema novih projektnih prijedloga HDLU-a;
  • koordinacija komunikacijskih i promotivnih aktivnosti HDLU-a;
  • izvješćivanje tijela upravljanja HDLU-a;
  • administrativni poslovi;
  • ostali poslovi, u dogovoru sa zakonskim predstavnicima udruge.

Uvjeti:

  • VSS
  • radno iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
  • radno iskustvo upravljanja projektnim ciklusima
  • radno iskustvo u civilnom sektoru
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • izvrsno poznavanje računalnih programa u skladu s potrebama radnog mjesta (MS Office, web administracija, društvene mreže i sl.)
  • komunikativnost, samostalnost, organiziranost i spremnost na timski rad
  • potvrda o nekažnjavanju, ne starija od 6 mjeseci (prihvatljivo s e-Fine).

Način prijave:

Prijave sa životopisom i potvrdom o nekažnjavanju poslati od 22. veljače do 3. ožujka 2018. isključivo na e-mail: tajnistvo@hdlu.hr.

Uži krug kandidata bit će pozvani na razgovor 7. 3. 2018.

S odabranim kandidatom sklopit će se ugovor o radu na određeno vrijeme od godine dana, s probnim rokom od 6 mjeseci, uz mogućnost produljenja ugovora.

Očekivani početak ugovora o radu na određeno je 15. 4. 2018.

Info

RADNO VRIJEME GALERIJA PRSTEN, BAČVA I PM (DOM HDLU)

srijeda – petak: 11 – 19 sati
subota i nedjelja 10 – 18 sati

ponedjeljkom, utorkom i praznikom zatvoreno

RADNO VRIJEME GALERIJE KARAS

srijeda – petak: 9 – 15 sati
četvrtak: 15 - 19 sati
subota i nedelja 9 – 12 sati

Više informacija ...

Izdvojeno

HDLU