• OBILJEŽAVANJE 150 GODINA HRVATSKOG DRUŠTVA LIKOVNIH UMJETNIKA

NATJEČAJ ZA ASISTENTA/ICU MUZEJSKOG TEHNIČARA

Pozivamo zainteresirane studente/ice da se jave za posao asistenta/ice muzejskog tehničara.

Broj traženih radnika: 10
Vrsta zaposlenja: studentski posao

Natječaj vrijedi od: 02.03.2018.
Natječaj vrijedi do: 15.03.2018.

Naknada za rad: 20 kn/h neto
OPIS RADNOG MJESTA:

Zaposlenik će obavljati sve potrebne aktivnosti i poslove vezane uz tehnički postav i rastavljanje izložbi.

Posao se obavlja projektno, po potrebi, uz prethodni dogovor s muzejskim tehničarom i voditeljicama galerija.

Isplata se vrši preko studentskog ugovora, a honorar iznosi 20 kn po satu neto.

UVJETI:

  • Vlastiti studentski ugovor
  • Raspoloživost i studentska prava najkraće do 1. rujna 2019.
  • Vještina rukovanja s alatima i digitalnim te audiovizualnim uređajima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Prethodno iskustvo na sličnim poslovima
  • Organiziranost i preciznost
  • Sklonost radu u grupi
  • Odgovornost
  • Komunikativnost
  • Vozačka dozvola B kategorije je prednost, ali nije uvjet

Prijave se šalju na galerije.hdlu@gmail.com zaključno s 15. ožujkom 2018.

U naslovu e-maila treba pisati “Natječaj za asistenta/icu muzejskog tehničara”; a kandidat/kinja treba navesti:

– datum i godinu rođenja

– studij i godinu koju pohađate

– prethodno iskustvo na sličnim poslovima

Razgovor sa kandidatima/kinjama obaviti će se 22. ožujka 2018. prema naknadno dogovorenom rasporedu.

Info

RADNO VRIJEME GALERIJA PRSTEN, BAČVA I PM (DOM HDLU)

srijeda – petak: 11 – 19 sati
subota i nedjelja 10 – 18 sati

ponedjeljkom, utorkom i praznikom zatvoreno

RADNO VRIJEME GALERIJE KARAS

srijeda – petak: 9 – 15 sati
četvrtak: 15 - 19 sati
subota i nedelja 9 – 12 sati

Više informacija ...

HPB generalni sponzor Salona mladih

Izdvojeno

HDLU