• OBILJEŽAVANJE 150 GODINA HRVATSKOG DRUŠTVA LIKOVNIH UMJETNIKA

NATJEČAJ ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

NATJEČAJ

ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD

 BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

u

HRVATSKOM DRUŠTVU LIKOVNIH UMJETNIKA

Trg žrtava fašizma 16, 10000 Zagreb

na poziciji

STRUČNI SURADNIK U VOĐENJU PROJEKATA U KULTURI (2 OSOBE)

Opis poslova:

  • podrška pri produkciji umjetničkih radova i izložbi: nabava materijala, vođenje troškova, ishođenje dozvola, rad s umjetnicima
  • organizacija fotografiranja i video dokumentiranja aktivnosti
  • oblikovanje newslettera i objava za web stranicu
  • davanje podloge za izradu ugovora za honorarne poslove na projektima
  • organizacija smještaja i putovanja za inozemne umjetnike
  • organizacija i praćenje procesa realizacije aktivnosti: komunikacija s umjetnicima, dobavljačima, tehničarima, računovodstvom, ostalim likovnim institucijama sl.
  • obrada dokumentacije za narativna izvješća projekata
  • priprema narativnih izvješća projekata prema davateljima javne potpore, sponzorima
  • pisanje dopisa
  • pisanje objava za medije, izlaganje na press konferencijama
  • likovni postav izložbe
  • priprema i provedba natječaja za odabir umjetnika za sudjelovanje u aktivnostima
  • osmišljavanje novih projekata, projektna razrada i priprema prijavnica za osiguranje sredstava za izvođenje projekata
  • samostalno iniciranje i vođenje projekata u kulturi

Od kandidata očekujemo:

  • završeni diplomski studij AKADEMIJE LIKOVNIH UMJETNOSTI (MA likovne edukacije, MA grafike, MA slikarstva, MA kiparstva, MA novi mediji) ili FILOZOFSKOG FAKULTETA (MA povijest umjetnosti)
  • odličnu razinu pisanog i verbalnog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku;
  • dobro poznavanje ostalih računalnih programa (Ms Office, Adobe);
  • visoke organizacijske vještine, pedantnost i timski rad;
  • poznavanje hrvatske likovne scene.

Uvjeti prijave:

  • evidentirani staž manji od 12 mjeseci na razini VSS-a; prednost imaju kandidati bez evidentiranog staža na razini VSS-a;
  • prijavljenost na burzu min. 30 dana u trenutku prijave odabranog kandidata na HZZ
  • ispod 30 godina života

Naknada:

Prijave:

Do 18.10.2018. (23:59) poslati

– životopis

– motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku

na mail hdlu@hdlu.hr uz naznaku: SO PROJEKTI U KULTURI

Uži krug kandidata bit će pozvan na razgovor.

Očekivani početak rada: 15.11.2018.

Info

RADNO VRIJEME GALERIJA PRSTEN, BAČVA I PM (DOM HDLU)

srijeda – petak: 11 – 19 sati
subota i nedjelja 10 – 18 sati

ponedjeljkom, utorkom i praznikom zatvoreno

RADNO VRIJEME GALERIJE KARAS

srijeda – petak: 9 – 15 sati
četvrtak: 15 - 19 sati
subota i nedelja 9 – 12 sati

Više informacija ...

Izdvojeno

HDLU