Sajam artOmat - Natječaj za izlaganje i prodaju
artOmat
Sajam nekonvencionalnih umjetničkih predmeta
Natječaj za izlaganje i prodaju
Poštovani i poštovane,
Hrvatsko društvo likovnih umjetnika u Zagrebu (HDLU) Vas poziva na sudjelovanje na drugom božićnom sajmu nekonvencionalnih umjetničkih proizvoda, pod nazivom artOmat.
Sajam će se održati u Galeriji Prsten unutar Doma hrvatskih likovnih umjetnika, Trg žrtva fašizma bb, Zagreb u razdoblju od 16.12. do 24.12. 2011. godine, radnim danom između 11 i 20 h, vikendom između 11 i 19 h te na Badnjak od 11 do 16 sati.
Osim slikarskih, grafičkih i kiparskih radova, pozivamo Vas da se prijavite na natječaj sa svojim unikatnim umjetničkim predmetima ili onima koji nastaju u ograničenim serijama (ukrasi, nakit, igračke, dekoracije, dizajnerski predmeti, modni dodaci i ostalo).
Svakom autoru ili grupi autora će u osvijetljenom i grijanom prostoru biti osiguran prostor po izboru te dvije stolice:
- Površine 3 x 3 m, uz donaciju od 800,00 kn
- Površine 5×3 m uz donaciju od 1.000,00 kn
Opremu za izlaganje, kao i osobu za čuvanje i prodaju umjetnina autori trebaju osigurati sami. Predmeti se preko noći mogu pohraniti u prostoru galerije koja će se zaključavati, a ukoliko dođe do oštećenja ili gubitka, odgovornost snose autori sami. Sav prihod od prodaje ide direktno autorima.
Pozivamo sve zainteresirane da najkasnije do 25. studenoga 2011. godine, poštom, e-mailom ili osobno dostave sljedeće podatke:
Ime i prezime, adresu i kontakt /mobitel /e-mail
Fotografije radova uz kratki opis
Cijene radova
Kratki životopis
Naznaka veličine prostora
Prijave slati na:
E-mail adresu: hdlu.events@gmail.com sa naznakom „Za natječaj - artOmat”
Poštom: HDLU / „Za natječaj - artOmat” / Trg žrtava fašizma bb, 10000 Zagreb
Osobno: Tajništvo HDLU, radnim danom između 9 i 13 sati, sa naznakom „Za natječaj - artOmat”
Nepotpune ili zakašnjele prijave neće se razmatrati.

