POZIV NA NATJEČAJ ZA PROGRAM STAŽIRANJA

Program stažiranja u
HRVATSKOM DRUŠTVU LIKOVNIH UMJETNIKA
Trg žrtava fašizma 16, 10000 Zagreb
za period 1.10.2015.-30.9.2016.
na poziciji
STRUČNI SURADNIK U VOĐENJU PROJEKATA U KULTURI

Opis poslova:

  • osmišljavanje projekata vezanih uz likovnu umjetnost (izložbe, međunarodne suradnje, promocija i vidljivost likovnih umjetnika);
  • pisanje prijavnica za financiranje projekata, molbe za sponzorstva;
  • organizacija i praćenje procesa realizacije odobrenih projekata: komunikacija s umjetnicima, dobavljačima, tehničarima, računovodstvom, ostalim likovnim institucijama sl.;
  • pisanje izviješća o provedenom projektu i obrada prateće dokumentacije;
  • oblikovanje priopćenja za medije i komunikacija s predstavnicima medija;
  • priprema kataloga izložbe;
  • sudjelovanje u izradi promotivnih materijala vezanih uz projekt;
  • pisanje najava na društvenim mrežama, web stranicama HDLU i prema listi članova;
  • fotodokumentacija projekata;
  • ostali administrativni poslovi vezani uz provedbu projekata u dogovoru s Ravnateljicom.

Od kandidata očekujemo:

  • završeni diplomski studij Likovne akademije ili Filozofskog fakulteta (Povijest umjetnosti) ili Ekonomskog fakulteta (smjer menadžment ili marketing), ili srodno;
  • upoznatost s hrvatskom likovnom scenom;
  • visoke organizacijske vještine;
  • odličnu razinu pisanog i verbalnog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku;
  • dobro poznavanje računalnih programa (Ms Office, Photoshop, Adobe), društvenih mreža (Facebook) i web aplikacija (WordPress); dodatne računalne vještine su prednost.

Uvjet prijave:

  • evidentirani staž manji od 1 godine, po mogućnosti bez evidentiranog staža;
  • prijavljenost na burzu min. 30 dana u trenutku prijave odabranog kandidata na HZZ (sredina rujna).

Naknada:

  • u skladu s važećim pravilnikom HZZa o stručnom osposobljvanju bez zasnivanja radnog odnosa; od 1.1.2015. na snazi je naknada 2.400,00 kn neto + prijevoz

Prijave:

Do 30.8.2015. (ponoć) poslati
– životopis
– motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku
na natjecaj@hdlu.hr uz naznaku: ZA STAŽIRANJA

Uži krug kandidata bit će pozvan na razgovor.

Info

RADNO VRIJEME GALERIJA PRSTEN, BAČVA I PM (DOM HDLU)

srijeda – petak 11 do 19h
subota i nedjelja 10 do 18h,
ponedjeljkom, utorkom i praznikom zatvoreno.

Trg žrtava fašizma 16, Zagreb

RADNO VRIJEME GALERIJE KARAS

utorak: 10 – 13 sati
srijeda – petak: 16 – 20 sati
subota 10 – 13 sati
nedjeljom, ponedjeljkom i praznikom zatvoreno

Zvonimirova 58, Zagreb

Više informacija…

Dan otvorenih vrata

Izdvojeno

PLATI UMJETNIKA!

Web Hosting

Avalon web hosting
HDLU