POZIV NA NATJEČAJ ZA PROGRAM STAŽIRANJA

Program stažiranja u
HRVATSKOM DRUŠTVU LIKOVNIH UMJETNIKA
Trg žrtava fašizma 16, 10000 Zagreb
za period 1.10.2015.-30.9.2016.
na poziciji
STRUČNI SURADNIK U VOĐENJU PROJEKATA U KULTURI

Opis poslova:

  • osmišljavanje projekata vezanih uz likovnu umjetnost (izložbe, međunarodne suradnje, promocija i vidljivost likovnih umjetnika);
  • pisanje prijavnica za financiranje projekata, molbe za sponzorstva;
  • organizacija i praćenje procesa realizacije odobrenih projekata: komunikacija s umjetnicima, dobavljačima, tehničarima, računovodstvom, ostalim likovnim institucijama sl.;
  • pisanje izviješća o provedenom projektu i obrada prateće dokumentacije;
  • oblikovanje priopćenja za medije i komunikacija s predstavnicima medija;
  • priprema kataloga izložbe;
  • sudjelovanje u izradi promotivnih materijala vezanih uz projekt;
  • pisanje najava na društvenim mrežama, web stranicama HDLU i prema listi članova;
  • fotodokumentacija projekata;
  • ostali administrativni poslovi vezani uz provedbu projekata u dogovoru s Ravnateljicom.

Od kandidata očekujemo:

  • završeni diplomski studij Likovne akademije ili Filozofskog fakulteta (Povijest umjetnosti) ili Ekonomskog fakulteta (smjer menadžment ili marketing), ili srodno;
  • upoznatost s hrvatskom likovnom scenom;
  • visoke organizacijske vještine;
  • odličnu razinu pisanog i verbalnog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku;
  • dobro poznavanje računalnih programa (Ms Office, Photoshop, Adobe), društvenih mreža (Facebook) i web aplikacija (WordPress); dodatne računalne vještine su prednost.

Uvjet prijave:

  • evidentirani staž manji od 1 godine, po mogućnosti bez evidentiranog staža;
  • prijavljenost na burzu min. 30 dana u trenutku prijave odabranog kandidata na HZZ (sredina rujna).

Naknada:

  • u skladu s važećim pravilnikom HZZa o stručnom osposobljvanju bez zasnivanja radnog odnosa; od 1.1.2015. na snazi je naknada 2.400,00 kn neto + prijevoz

Prijave:

Do 30.8.2015. (ponoć) poslati
– životopis
– motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku
na natjecaj@hdlu.hr uz naznaku: ZA STAŽIRANJA

Uži krug kandidata bit će pozvan na razgovor.

Info

RADNO VRIJEME (DOM HDLU):

utorak – nedjelja: 11:00-19:00
ponedjeljkom i praznikom zatvoreno.

CIJENA ULAZNICA (Dom HDLU)

5 EUR (37,72 kn) Pojedinačna ulaznica

3 EUR (22,63 kn) Pojedinačna dječja (iznad 6 god), učenička, studentska, umirovljenička ulaznica (1)

3 EUR (22,63 kn) Pojedinačna grupna ulaznica (2)

11 EUR (82,98 kn) Obiteljska ulaznica (3)

2 EUR (15,09 kn) Pojedinačna grupna ulaznica za škole (5)

BESPLATNO za redoviti članovi udruženja HDLU; Redoviti članovi AICA, ICOM, DPUH, HND, IFJ, EFJ, IGET; te studenti ALU, studenti Dizajna i studenti FF smjera PUM, EKA, ili MUZ, učenici ŠPUD ,uz predočenje važećih isprava. Osobe s invaliditetom. Djeca mlađa od 6 godina.

Ulaznice se kupuju na blagajni HDLU-a tijekom radnog vremena izložbe.
Za ostale upite vezane uz ulaznice, molimo javite se na hdlu@hdlu.hr

Ulaznice sadrže 5% PDV.

(1) uz predočenje važeće isprave

(2) za grupe s više od pet osoba

(3) do najviše 4 člana obitelji s djecom starijom od 6 godina

(4) Cijena po učeniku, 1 pratnja učenika gratis.

(5) Za redovite članove ULUPUH, HDD, UHA, ORIS, HULU Split, HDLU Osijek, HDLU Rijeka, HDLU Dubrovnik, HDLU Istra, HDLU Varaždin, uz predočenje važeće članske iskaznice

Galerija Karas

Radno vrijeme:
Uto: 10 – 13 | Sri – pet: 16 – 20
Sub: 10 – 13
Ned, pon i praznikom zatvoreno

Ulaz besplatan

Izložbe

Izdvojeno

PLATI UMJETNIKA!

HDLU