Natječaj za studentski posao ASISTENTA POSJETITELJIMA GALERIJA HDLU

HRVATSKO DRUŠTVO LIKOVNIH UMJETNIKA
Trg žrtava fašizma 16, 10000 Zagreb
raspisuje natječaj za studentski posao
ASISTENTA POSJETITELJIMA GALERIJA HDLU

Opis poslova:
• usmjeravanje i informiranje posjetitelja;
• nadgledanje izložbenog postava zbog sigurnosti izložaka u galerijskom prostoru;
• izvješćivanje o stanju galerijskog prostora i eventualnim promjenama ili oštećenjima;
• praćenje procesa realizacije projekata: komunikacija s umjetnicima, dobavljačima, tehničarima i posjetiteljima;
• pisanje izvješća o broju posjetitelja;
• naplaćivanje ulaznica i vođenje blagajne;
• ostali administrativni poslovi vezani uz provedbu projekata u dogovoru s Ravnateljicom.

Od kandidata očekujemo:

• zainteresiranost za hrvatsku likovnu scenu;
• odličnu razinu verbalnog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku;
• odlične komunikacijske vještine;
• dobre organizacijske vještine;
• inicijativnost, pedantnost i odgovornost prema izvršavanju radnih zadataka;
• timski duh.

Uvjet prijave:
• vlastiti studentski ugovor;
• raspoloživost za rad minimalno 3 dana u tjednu, u jutarnjim i večernjim terminima, preko tjedna i preko vikenda
• mogućnost dugoročnog angažmana;
• naknada za rad: 15 kn/h neto.

Prijave:
Do 7.11.2016. (ponoć) poslati
životopis
sažetak upute za posjetitelja za izložbu 51. zagrebački salon – Izazovi humanizmu prema informacijama dostupnim na web stranici HDLUa: http://www.hdlu.hr/2016/06/najavljujemo-51-zagrebacki-salon-vizualnih-umjetnosti-izazovi-humanizmu/  (3-5 rečenica kojima biste potencijalnom posjetitelju objasnili koncept izložbe i motivirali ga da posjeti izložbu).
na natjecaj@hdlu.hr uz naznaku: ZA ASISTENTA POSJETITELJIMA

Info

RADNO VRIJEME GALERIJA PRSTEN, BAČVA I PM (DOM HDLU)

Tijekom trajanja izložbe Hrvatska svijetu do 15.5.2021. radno vrijeme je od ponedjeljka do nedjelje od 11 do 21h

Redovno radno vrijeme nakon 15.5.2021.:
srijeda – petak 11 do 19h
subota i nedjelja 10 do 18h,
ponedjeljkom, utorkom i praznikom zatvoreno.

Trg žrtava fašizma 16, Zagreb

RADNO VRIJEME GALERIJE KARAS

utorak: 10 – 13 sati
srijeda – petak: 16 – 20 sati
subota 10 – 13 sati
nedjeljom, ponedjeljkom i praznikom zatvoreno

Zvonimirova 58, Zagreb

Više informacija…

Dan otvorenih vrata

Izdvojeno

PLATI UMJETNIKA!

Web Hosting

Avalon web hosting
HDLU