HDLU / Natječaj za voditeljicu/voditelja Galerija PM i Prsten

Hrvatsko društvo likovnih umjetnika raspisuje

Natječaj za voditeljicu/voditelja Galerije PM i Galerije Prsten

Opis poslova:

  • – provodi utvrđeni izložbeni program Galerije PM i Galerije Prsten te popratne programe, programe predavanja i prezentacija u HDLU
  • – u suradnji s Umjetničkim savijetom HDLU sudjeluje u procesu utvrđivanja godišnjeg programa Galerije PM i Galerije Prsten
  • – priprema materijale i sudjeluje u procesu aplikacija za programska sredstva upravnim tijelima, međunarodnim instancama, donatorima i sponzorima,
  • – surađuje s autorima i izvođačima na izradi kataloga, postavu izložbe i otvorenju,
  • – koordinira online prezentaciju djelatnosti Galerije PM i Galerije Prsten te sudjeluje u uređivanju i održavanju internetskih stranica HDLU,
  • – uređuje i održava e – mail listu te bazu stručnih i profesionalnih kontakata u suradnji s ravnateljicom, programskim suradnicima i tajnicom
  • – izrađuje godišnji plan rada i izvješće (izrada gantograma),
  • – u dogovoru s ravnateljicom održava kontakte s muzejima, institucijama i pojedincima u zemlji i inozemstvu vezano za razmjenu izložbi, predavanja i ostalih programa,
  • – plan rada i izvješća, o svom radu redovno izvješćuje ravnateljicu, za svoj rad odgovorna/an je ravnateljici,
  • – obavlja i druge poslove po nalogu ravnateljice,
  • – obvezuje se pridržavati utvrđenih pravila ponašanja uređenih općim aktima ustanove, čuvati poslovnu tajnu, ophoditi se kulturno i s poštovanjem sa strankama te njegovati suradnički odnos prema drugim djelatnicima.

Kandidat/kandidatkinja mora zadovoljavati slijedeće uvjete:

  • – završen IV stupanj stručne spreme, Filozofski fakultet (Povijest umjetnosti) ili ALU
  • – znanje jednog stranog jezika
  • – dobro poznavanje rada na računalu
  • – jednu godinu radnog iskustva na sličnim poslovima

Ostali uvjeti:

  • – organizacijske sposobnosti
  • – odgovornost, pouzdanost i samoinicijativnost
  • – spremnost na prekovremeni rad

Prijave se primaju do 6. listopada 2011. godine na adresi

HDLU, Trg žrtava fašizma bb, 10000 Zagreb

sa naznakom natječaj – voditeljica PM/Prsten.

Info

RADNO VRIJEME GALERIJA PRSTEN, BAČVA I PM (DOM HDLU)

Tijekom trajanja izložbe Murtić 100 do 18.7.2021. radno vrijeme je od ponedjeljka do nedjelje od 11 do 21h

Redovno radno vrijeme nakon 18.7.2021.:
srijeda – petak 11 do 19h
subota i nedjelja 10 do 18h,
ponedjeljkom, utorkom i praznikom zatvoreno.

Trg žrtava fašizma 16, Zagreb

RADNO VRIJEME GALERIJE KARAS

utorak: 10 – 13 sati
srijeda – petak: 16 – 20 sati
subota 10 – 13 sati
nedjeljom, ponedjeljkom i praznikom zatvoreno

Zvonimirova 58, Zagreb

Više informacija…

Dan otvorenih vrata

Izdvojeno

PLATI UMJETNIKA!

Web Hosting

Avalon web hosting
HDLU