Rezultati natječaja za sudjelovanje na Godišnjoj izložbi 2013.

Izlagači koji će svoje predložene radove izložiti na Godišnjoj izložbi članova 2013. od 26.7. do 18.8.2013. su:

1.    Akrap Grgur
2.    Anita Kuharić Smrekar
3.    Banovac Andro
4.    Basaric Aljosa
5.    Bašić Šoto Vladimir
6.    Bavoljak Darko
7.    Beker Koraljka
8.    Bičanić Antun
9.    Boras Mill
10.    Bratić Slavko
11.    Bratoš Mercedes
12.    Brešan Davorka
13.    Budimilić Majnarić Leonardo
14.    Butina Đuro
15.    Chalupa-Prvan Renata
16.    Cikač Kovačić Sonja
17.    Čulo Ante
18.    Dolanski  Majdak Darija
19.    Dodig Trokut Vladimir
20.    Dragija Milan
21.    Dujmović Alma
22.    Dvornik Iris
23.    Đonlagić Đena
24.    Fabijanić Katarina
25.    Fedor Vučemilović
26.    Fernežir Marina
27.    Gagić Kičinbači Ivana
28.    Galeta Ladislav
29.    Gereci Mato
30.    Gezi Ana aka Ćaknuta Čajanka
31.    Girardi Andrija
32.    Gojanović Krešimira
33.    Gordana Bakić Vlahov
34.    Gottwald Gaella
35.    Gračan Zvonimir
36.    Guberina Ana
37.    Hadžimejlić Amira
38.    Hranuelli Petar
39.    Ivan Fijolić
40.    Ivić Krešimir
41.    Jablanović Dušanka
42.    Jelovac Rizzi Lucija
43.    Josip Šušković Mihiček
44.    Josip Zanki
45.    Kapusta Zlatko
46.    Karadžole Maroje
47.    Katić Špiro
48.    Kodarić Ivanković Snježana
49.    Koletić Damir
50.    Konda Labaš Lucija
51.    Konjević Jasminka
52.    Koraljka Kovač Dugandžić
53.    Koren Mirjana Karolina
54.    Kraljić Irena
55.    Krmpotić Vanja
56.    Krulić Zdenko
57.    Kučan Juliana
58.    Kuharić Vladimir
59.    Lovrić Mate
60.    Lukas Midžić Hana
61.    Ljubetić Tomić Nataša
62.    Marić Slavko
63.    Markovinović Višnja
64.    Martinović Jelena
65.    Masterl Tatjana
66.    Matešin Franjo
67.    Matijević Damir
68.    Matjan Dorica
69.    Matović Melita
70.    Mažuranić Antonia
71.    Merkus Jasmina
72.    Milanovski Gordana
73.    Miloglav Ivanković Ivana
74.    Missoni Nives
75.    Modrić Zlatko
76.    Mrčela Ivana
77.    Nazor Dijana
78.    Nejašmić Maja
79.    Orioli Raffaele Dario
80.    Orlić Alma
81.    Orlić Donat
82.    Padjen Kata Mara
83.    Pastuović  Aleksić Vlasta
84.    Pavetić Andrea
85.    Pavlaković Vesna
86.    Pećarica Franin Mate
87.    Perković Dafne
88.    Petković Vlade
89.    Pilat Ivo Paula
90.    Pišonić Miroslav
91.    Planinić srečko
92.    Popijač Petar
93.    Pribić Sanja
94.    Radelić Jelica
95.    Radić Matija S. Rozalija
96.    Razum Tihomir
97.    Riss-Kovačevć Daiana
98.    Roca Josip
99.    Sazdovski Gligor
100.    Sertić Dubravko
101.    Sever Darko
102.    Sišul Mirna
103.    Sladović Karina
104.    Sokolić Milan
105.    Staničić Vedran
106.    Stojanovski Krunislav
107.    Supin Goranka
108.    Šefčić Melinda
109.    Šimić Josip
110.    Šimunec-Jović Alma
111.    Šimunić Vladimir
112.    Špoljar Andrašić Gordana
113.    Štarkelj Marija
114.    Šterc Janica
115.    Šuljić Valentina
116.    Tomas Mario
117.    Tomašević Dančević Mirjana
118.    Tomislav Buntak
119.    Topić Vanina
120.    Travaš Sunčica
121.    Turkalj Petrić Nikica
122.    Turkalj Zorica
123.    Valentić Iva
124.    Vesović Mio
125.    Vidaković Lea
126.    Vidmar Svebor
127.    Vončina Tomislav
128.    Vojnović Dubravka
129.    Vuković Nebojša
130.    Zdarilek Robert
131.    Zima Željko
132.    Zlatar Milinković Biserka
133.    Zlatarić Dinko
134.    Zubak Marko

Čestitamo izabranim autorima.

Izlagači svoje radove moraju dostaviti najkasnije do 22.7.2013. u 15 sati. Radovi se mogu dostaviti u ured kustosica radnim danom od 11 do 15 sati. Vikendom dostava rada nije moguća.

Info

RADNO VRIJEME GALERIJA PRSTEN, BAČVA I PM (DOM HDLU)

srijeda – petak 11 do 19h
subota i nedjelja 10 do 18h,
ponedjeljkom, utorkom i praznikom zatvoreno.

Trg žrtava fašizma 16, Zagreb

 

RADNO VRIJEME GALERIJE KARAS

utorak: 10 – 13 sati
srijeda – petak: 16 – 20 sati
subota 10 – 13 sati
nedjeljom, ponedjeljkom i praznikom zatvoreno

Zvonimirova 58, Zagreb

Više informacija…

Dan otvorenih vrata

Izdvojeno

PLATI UMJETNIKA!

Web Hosting

Avalon web hosting
HDLU