• XIV. TRIJENALE HRVATSKOGA KIPARSTVA, 5.7.-28.8.2022.

NATJEČAJ ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

NATJEČAJ

ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD

 BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

u

HRVATSKOM DRUŠTVU LIKOVNIH UMJETNIKA

Trg žrtava fašizma 16, 10000 Zagreb

na poziciji

STRUČNI SURADNIK U VOĐENJU PROJEKATA U KULTURI (2 OSOBE)

Opis poslova:

  • podrška pri produkciji umjetničkih radova i izložbi: nabava materijala, vođenje troškova, ishođenje dozvola, rad s umjetnicima
  • organizacija fotografiranja i video dokumentiranja aktivnosti
  • oblikovanje newslettera i objava za web stranicu
  • davanje podloge za izradu ugovora za honorarne poslove na projektima
  • organizacija smještaja i putovanja za inozemne umjetnike
  • organizacija i praćenje procesa realizacije aktivnosti: komunikacija s umjetnicima, dobavljačima, tehničarima, računovodstvom, ostalim likovnim institucijama sl.
  • obrada dokumentacije za narativna izvješća projekata
  • priprema narativnih izvješća projekata prema davateljima javne potpore, sponzorima
  • pisanje dopisa
  • pisanje objava za medije, izlaganje na press konferencijama
  • likovni postav izložbe
  • priprema i provedba natječaja za odabir umjetnika za sudjelovanje u aktivnostima
  • osmišljavanje novih projekata, projektna razrada i priprema prijavnica za osiguranje sredstava za izvođenje projekata
  • samostalno iniciranje i vođenje projekata u kulturi

Od kandidata očekujemo:

  • završeni diplomski studij AKADEMIJE LIKOVNIH UMJETNOSTI (MA likovne edukacije, MA grafike, MA slikarstva, MA kiparstva, MA novi mediji) ili FILOZOFSKOG FAKULTETA (MA povijest umjetnosti)
  • odličnu razinu pisanog i verbalnog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku;
  • dobro poznavanje ostalih računalnih programa (Ms Office, Adobe);
  • visoke organizacijske vještine, pedantnost i timski rad;
  • poznavanje hrvatske likovne scene.

Uvjeti prijave:

  • evidentirani staž manji od 12 mjeseci na razini VSS-a; prednost imaju kandidati bez evidentiranog staža na razini VSS-a;
  • prijavljenost na burzu min. 30 dana u trenutku prijave odabranog kandidata na HZZ
  • ispod 30 godina života

Naknada:

Prijave:

Do 18.10.2018. (23:59) poslati

– životopis

– motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku

na mail hdlu@hdlu.hr uz naznaku: SO PROJEKTI U KULTURI

Uži krug kandidata bit će pozvan na razgovor.

Očekivani početak rada: 15.11.2018.

Info

RADNO VRIJEME GALERIJA OD 6.7.-28.8.2022.

utorak – nedjelja: 09.00 – 12:00 / 17:00 – 21:00
ponedjeljkom i praznikom (05.08.) zatvoreno.

CIJENA ULAZNICA (Dom HDLU)

30 kn Pojedinačna ulaznica
20 kn Pojedinačna dječja (iznad 6 god), učenička, studentska, umirovljenička ulaznica (1)
20 kn Pojedinačna grupna ulaznica (2)
15 kn Pojedinačna strukovna ulaznica (3)
70 kn Obiteljska ulaznica (4)
15 kn Pojedinačna grupna ulaznica za škole (5)
GRATIS za redovite članove udruženja HDLU, HAZU, AICA, ICOM, DPUH, HND, IFJ, EFJ, studente ALU i studente FF smjera PUM, EKA ili MUZ, Studente Studija dizajna te učenike ŠPUD-a (uz predočenje važećih isprava), osobe s invaliditetom, djecu mlađu od 6 godina.
Ulaznice se kupuju na blagajni HDLU-a tijekom radnog vremena izložbe.
Za ostale upite vezane uz ulaznice, molimo javite se na hdlu@hdlu.hr

Ulaznice sadrže 25% PDV.

(1) uz predočenje važeće isprave
(2) za grupe s više od pet osoba
(3) za redovite članove ULUPUH, HDD, UHA, ORIS, HULU Split, HDLU Osijek, HDLU Rijeka, HDLU Dubrovnik, HDLU Istra, HDLU Varaždin, uz predočenje važeće članske iskaznice
(4) do najviše 4 člana obitelji s djecom starijom od 6 godina
(5) cijena po učeniku, 1 pratnja učenika gratis

CIJENA ULAZNICA – za sve prostore XIV. trijenala hrvatskoga kiparstva

40 kn Pojedinačna ulaznica
20 kn Pojedinačna strukovna ulaznica (3)
90 kn Obiteljska ulaznica (4)
20 kn Pojedinačna grupna ulaznica za škole (5)

CIJENA ULAZNICA – samo za galerije Prsten i PM

20 kn Pojedinačna ulaznica
10 kn Pojedinačna dječja (iznad 6 god), učenička, studentska, umirovljenička ulaznica (1)
10 kn Pojedinačna grupna ulaznica (2)
10 kn Pojedinačna strukovna ulaznica (3)
50 kn Obiteljska ulaznica (4)
10 kn Pojedinačna grupna ulaznica za škole (5)

Galerija Karas

Radno vrijeme:
Uto: 10 – 13 | Sri – pet: 16 – 20
Sub: 10 – 13
Ned, pon i praznikom (15.06. i 16.06.) zatvoreno

Ulaz besplatan

 Više informacija…

Dan otvorenih vrata

Izložbe

Izdvojeno

PLATI UMJETNIKA!

Web Hosting

Avalon web hosting
HDLU