NATJEČAJ za VANJSKOG SURADNIKA KOORDINATOR/ICA UMJETNIČKIH PROJEKATA

  1. listopada 2020.

Hrvatsko društvo likovnih umjetnika raspisuje

NATJEČAJ
za VANJSKOG SURADNIKA
KOORDINATOR/ICA UMJETNIČKIH PROJEKATA

Opis posla:

Hrvatsko društvo likovnih umjetnika godišnje provodi nekoliko projekata koji izlaze iz klasičnog izložbenog formata te spadaju u domenu djelovanja u javnom prostoru, sajamskog formata, kros-sektorske, međuinstitucionalne i međunarodne suradnje te suradnje s privatnim sektorom, poput Plati i nosi, Artomat, likovne intervencije u zatvorima, U planinama, CROZ, oslikavanje trafostanica i sl.  čija provedba (od faze planiranja do faze izvještavanja) traje u prosjeku 1 godinu s periodičnom raspodjelom rada kroz godinu, a sastoji se od sljedećih zadataka:

  • pisanje prijavnica/molbi za osiguranje sredstava za projekt
  • izrada vremenika provedbe projekta
  • izrada troškovnika projekta i praćenje potrošnje
  • suradnja s autorom projekta na svim fazama projekta (produkcija, postav, otvorenje)
  • koordinacija svih dionika u projektu (umjetnici, kustosi, dobavljači, i sl.)
  • naručivanje dizajna i izrade promotivnih te dokumentacijskih materijala
  • izrada službenih dopisa
  • izrada priopćenja za medije, PR aktivnosti, kontakt s medijima
  • ažuriranje web stranice te društvenih mreža HDLU
  • suradnja s računovodstvom HDLU
  • pisanje izvještaja za davatelje sredstava
  • ostali administrativni poslovi
  • izvještavanje ravnateljice o provedbi projekta

Uvjeti:

  • završen prvostupnički stupanj obrazovanja iz područja umjetnosti: umjetničke akademije, povijesti umjetnosti, menadžment u kulturi, produkcija u kulturi, etnografija ili kulturna antropologija
  • radno ili volontersko iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • izvrsno poznavanje računalnih programa u skladu s potrebama radnog mjesta (MS Office, web administracija, društvene mreže i sl.)
  • komunikativnost, samostalnost, organiziranost i spremnost na timski rad
  • poznavanje hrvatske likovne scene i institucija

Uređenje radnog odnosa:

  • rad od kuće uz povremene dolaske u HDLU za potrebe sastanaka
  • ugovor o djelu (dugoročno mogućnost otvaranja radnog mjesta temeljem ugovora o radu)
  • honorar se dogovara za svaki projekt zasebno
  • službeni mobitel

Način prijave:

Prijave sa životopisom i motivacijskim pismom zaprimamo od 29. listopada do 5. studenog 2020. do podne isključivo na email: hdlu@hdlu.hr s naznakom NATJEČAJ ZA VANJSKOG SURADNIKA

Uži krug kandidata bit će pozvani na razgovor 9.11.2020.

Info

Cijene ulaznica za manifestaciju 6. bijenale slikarstva

30 kn Pojedinačna ulaznica
20 kn Pojedinačna dječja (iznad 6 god), učenička, studentska, umirovljenička ulaznica (1)
20 kn Pojedinačna grupna ulaznica (2)
15 kn Pojedinačna strukovna ulaznica (3)
60 kn Obiteljska ulaznica (4)
15 kn Pojedinačna grupna ulaznica za škole (5)

GRATIS za redovite članove udruženja HDLU, AICA, ICOM, DPUH, HND, IFJ, EFJ te studente ALU i studente FF smjera PUM, EKA ili MUZ, učenike ŠPUD (uz predočenje važećih isprava), osobe s invaliditetom, djecu mlađu od 6 godina

Ulaznice se kupuju na blagajni HDLU-a tijekom radnog vremena izložbe.

Za ostale upite vezane uz ulaznice, molimo javite se na hdlu@hdlu.hr

Ulaznice sadrže 25% PDV.

(1) uz predočenje važeće isprave
(2) za grupe s više od pet osoba
(3) za redovite članove ULUPUH, HDD, UHA, ORIS, HULU Split, HDLU Osijek, HDLU Rijeka, HDLU Dubrovnik, HDLU Istra, HDLU Varaždin, uz predočenje važeće članske iskaznice
(4) do najviše 4 člana obitelji s djecom starijom od 6 godina
(5) cijena po učeniku, 1 pratnja učenika gratis

RADNO VRIJEME DOMA HDLU (GALERIJE PRSTEN, BAČVA I PM)

utorak – nedjelja : 11 – 19
ponedjeljkom i praznikom ( 1. i 18.11.) zatvoreno.

RADNO VRIJEME GALERIJE KARAS

utorak: 10 – 13 sati
srijeda – petak: 16 – 20 sati
subota 10 – 13 sati
nedjeljom, ponedjeljkom i praznikom zatvoreno

Zvonimirova 58, Zagreb

Više informacija…

Dan otvorenih vrata

Izložbe

Izdvojeno

PLATI UMJETNIKA!

Web Hosting

Avalon web hosting
HDLU