Otvorenje izložbe Tomislava Buntaka ‘Lost in space’ održat će se u četvrtak, 28. ožujka 2019. u 19 sati, u Kabinetu grafike Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u Zagrebu. Izložba će trajati do 20. travnja.
˝Velik dio opusa Tomislava Buntaka (1971.), jednoga od najvažnijih suvremenih hrvatskih slikocrtača, ali i crtača slike, označujemo pojmom čudesno u umjetnosti. Izložbom u Kabinetu grafike HAZU Buntak izlaže novi ciklus stripovski povezanih slikocrteža na papiru nazvanih Lost in Space (2018.). […]